Hlavní strana > Sport
Program
30.05.2016 10:53
Vyřazovací boje
Sobota 25. června
Osmifinále |
15:00 |
Švýcarsko - Polsko |
|
1:2 pen. |
St. Etienne |
Osmifinále |
18:00 |
Wales - Severní Irsko |
|
1:0 |
Paříž |
Osmifinále |
21:00 |
Chorvatsko - Portugalsko |
|
0:1 prodl. |
Lens |
Neděle 26. června
Osmifinále |
15:00 |
Francie - Irsko |
2:1 |
Lyon |
Osmifinále |
18:00 |
Německo - Slovensko |
3:0 |
Lille |
Osmifinále |
21:00 |
Maďarsko - Belgie |
0:4 |
Toulouse |
Pondělí 27. června
Osmifinále |
18:00 |
Itálie - Španělsko |
2:0 |
St. Denis |
Osmifinále |
21:00 |
Anglie - Island |
1:2 |
Nice |
Čtvrtek 30. června
Čtvrtfinále |
21:00 |
Polsko - Portugalsko |
1:2pen |
Marseille |
Pátek 1. července
Čtvrtfinále |
21:00 |
Wales - Belgie |
3:1 |
Lille |
Sobota 2. července
Čtvrtfinále |
21:00 |
Německo - Itálie |
2:1 pen. |
Bordeaux |
Neděle 3. července
Čtvrtfinále |
21:00 |
Francie - Island |
5:2 |
St. Denis |
Středa 6. července
Semifinále |
21:00 |
Portugalsko - Wales |
2:0 |
Lyon |
Čtvrtek 7. července
Semifinále |
21:00 |
Německo -Francie |
0:2 |
Marseille |
Neděle 10. července
Finále |
21:00 |
Portugalsko - Francie |
1:0 v pr. |
St. Denis |
Základní skupiny
Pátek 10. června
Skupina A |
21:00 |
Francie - Rumunsko |
2:1 |
St. Denis |
Sobota 11. června
Skupina A |
15:00 |
Albánie - Švýcarsko |
0:1 |
Lens |
Skupina B |
18:00 |
Wales - Slovensko |
2:1 |
Bordeaux |
Skupina B |
21:00 |
Anglie - Rusko |
1:1 |
Marseille |
Neděle 12. června
Skupina D |
15:00 |
Turecko - Chorvatsko |
0:1 |
Paříž |
Skupina C |
18:00 |
Polsko - Severní Irsko |
1:0 |
Nice |
Skupina C |
21:00 |
Německo - Ukrajina |
2:0 |
Lille |
Pondělí 13. června
Skupina D |
15:00 |
Španělsko - ČESKO |
1:0 |
Toulouse |
Skupina E |
18:00 |
Irsko - Švédsko |
1:1 |
St. Denis |
Skupina E |
21:00 |
Belgie - Itálie |
0:2 |
Lyon |
Úterý 14. června
Skupina F |
18:00 |
Rakousko - Maďarsko |
0:2 |
Bordeaux |
Skupina F |
21:00 |
Portugalsko - Island |
1:1 |
St. Etienne |
Středa 15. června
Skupina B |
15:00 |
Rusko - Slovensko |
1:2 |
Lille |
Skupina A |
18:00 |
Rumunsko - Švýcarsko |
1:1 |
Paříž |
Skupina A |
21:00 |
Francie - Albánie |
2:0 |
Marseille |
Čtvrtek 16. června
Skupina B |
15:00 |
Anglie - Wales |
2:1 |
Lens |
Skupina C |
18:00 |
Ukrajina - Severní Irsko |
0:2 |
Lyon |
Skupina C |
21:00 |
Německo - Polsko |
0:0 |
St. Denis |
Pátek 17. června
Skupina E |
15:00 |
Itálie - Švédsko |
1:0 |
Toulouse |
Skupina D |
18:00 |
ČESKO - Chorvatsko |
2:2 |
St. Etienne |
Skupina D |
21:00 |
Španělsko - Turecko |
3:0 |
Nice |
Sobota 18. června
Skupina E |
15:00 |
Belgie - Irsko |
3:0 |
Bordeaux |
Skupina F |
18:00 |
Island - Maďarsko |
1:1 |
Marseille |
Skupina F |
21:00 |
Portugalsko - Rakousko |
0:0 |
Paříž |
Neděle 19. června
Skupina A |
21:00 |
Švýcarsko - Francie |
0:0 |
Lille |
Skupina A |
21:00 |
Rumunsko - Albánie |
0:1 |
Lyon |
Pondělí 20. června
Skupina B |
21:00 |
Slovensko - Anglie |
0:0 |
St. Etienne |
Skupina B |
21:00 |
Rusko - Wales |
0:3 |
Toulouse |
Úterý 21. června
Skupina C |
18:00 |
Severní Irsko - Německo |
0:1 |
Paříž |
Skupina C |
18:00 |
Ukrajina - Polsko |
0:1 |
Marseille |
Skupina D |
21:00 |
Chorvatsko - Španělsko |
2:1 |
Bordeaux |
Skupina D |
21:00 |
ČESKO - Turecko |
0:2 |
Lens |
Středa 22. června
Skupina F |
18:00 |
Island - Rakousko |
2:1 |
St. Denis |
Skupina F |
18:00 |
Maďarsko - Portugalsko |
3:3 |
Lyon |
Skupina E |
21:00 |
Švédsko - Belgie |
0:1 |
Nice |
Skupina E |
21:00 |
Itálie - Irsko |
0:1 |
Lille |
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.